Atsiliepimai apie Titanium

 • Dovydas
  Iš pradžių pirkau gelį Titanium, kad pagerėčiau erekciją. Praėjus 3 dienoms po taikymo pastebėjau geležinį rezultatą. Po 2 savaičių mano varpa išaugo 3 cm. Ir jaučiasi padidėjęs jautrumas, pats intymumas praeina ryškiai ir su orgazmu. Gerai, kad užsisakiau 2 vamzdelius.
  Titanium
 • Emilis
  Titanium gelio naudoti kiekvieną dieną nebuvo įmanoma, tačiau intymumo pagerėjimas tapo pastebimas po trečios dozės. Dabar aš dažnai naudoju kremą 30 minučių prieš seksą. Jis greitai įsigeria ir netepa kelnaitės. Pasirodo, kad seksas yra kokybiškas ir ilgalaikis. Varpos dydis taip pat pasikeitė į gerąją pusę.
  Titanium
 • Emilis
  Gelį Titanium man padovanojo mergina. Aš nelabai tikėjau rezultatu, buvau skeptiškas, tačiau turėjau ką nors padaryti su vangia erekcija. 2 savaites pamiršau apie problemą, pradėjau eksperimentuoti su mergina, žaisti vaidmenų žaidimus. Tarsi manyje atsivėrė antras vėjas, varpa padidėjo 4 cm.
  Titanium
 • Danielius
  Neabejoju savo pirkiniu. Aš užsisakiau Titanium gelį internete. Narys padidėjo 4 cm, man to visiškai pakanka. Ilgėjo ir intymumo trukmė. Anksčiau mergina dažnai mane kaltino, kad greitai atvykau. Ir dabar galiu pasigirti plieno ištverme.
  Titanium
 • Emilis
  Gelis Titanium yra saugus ir veiksmingas varpos padidinimo vaistas. Užsakiau internetu ir visos mano problemos buvo išspręstos. Narė tapo didesnė ir storesnė, ilgai negaliu baigti, vedu merginą į orgazmą.
  Titanium
Vartotojo reitingas Titanium
4.1
21