Kaip padidinti varpą

Varpos padidinimas prailgintoju

Daugelis vyrų nepatenkinti varpos dydžiu. Tačiau gydytojai teigia, kad pagrindinės priežastys yra nesugebėjimas naudotis organu, moters nepasitenkinimas seksu ir stereotipai.

Šiandien yra daugybė galimybių padidinti varpą. Daugelis žmonių mano, kad tik operacija padidins vyro varpos ilgį ir storį, tačiau šiandien naudojama daugybė alternatyvių metodų, leidžiančių prailginti vyro orumą namuose. Pagrindinis dalykas yra aiškiai viską pasverti, išanalizuoti, kiek situacija iš tikrųjų yra problemiška, ar verta apskritai imtis kokių nors veiksmų, kad padidėtų vyro lytinis organas.


Vidutinis varpos dydis ir normos konkrečiam amžiui

Reikėtų pažymėti, kad tiksli varpos dydžio „normos" sąvoka neegzistuoja. Tačiau vis dėlto, remiantis statistikos tyrimais, galima pastebėti tam tikras tendencijas.
Varpos augimas prasideda nuo brendimo sulaukus 9 metų. Esant ramiai (ne stačiai) būklei, vidutinės vertės yra tokios:

 • 10–12 metų amžiaus vyrų lytinių organų vidutinis dydis yra 4 cm. Kiekvienais metais jis padidėja 0, 5–1 cm. Nukrypimai nuo normos gali būti per pusantro cm.
 • 13-15 metų - vidutinis ilgis 5-6 cm.
 • 16-18 metų - vidutinis varpos ilgis 7-9 cm.

Susijaudinus (erekcija), vidutinis vyro varpos ilgis yra:

 • 10-12 metų - 9-10 cm;
 • nuo 13 iki 15 metų - norma yra 12-15 cm;
 • 16-18 metų - 13-16 cm.
 • nuo 18 metų varpos ilgis padidėja iki didžiausio, o vėlesni pokyčiai pastebimi tik skersmens.

Varpos padidinimo būdai

Kiekvieną dieną yra naujų būdų prailginti vyro lytinį organą. Rezultatas gali būti garantuotas tik naudojant chirurginę intervenciją.

Operacija. Tai yra radikaliausias variantas, ne kiekvienas vyras drįsta operacijos būdu padidinti lytinį organą. Žinoma, kiti chirurgijos metodai yra prastesni, tačiau jo didelė kaina daugeliui nepasiekiama. Yra dviejų tipų chirurginės intervencijos:

 • Padidinti ilgį.
 • Storėjimas.

Klinikoje, naudojant vietinę nejautrą, operacijos metu varpą galima padidinti iki 4 centimetrų. Ši procedūra vadinama plastika ir vadinama ligamentotomija. Faloplastika daugiausia atliekama privačiose klinikose ir urologiniuose centruose.

Ar galima padidinti varpos ilgį namuose?

Alternatyvūs varpos padidinimo namuose būdai yra mankšta. Tai gali būti: masažas, tempimas, žindymas, masturbacija, Kegelio pratimai, Aarono Kemmerio pratimai.

 1. Masažas. Vyrų lytinių organų struktūra apima kempinius kūnus, kurių stimuliavimas masažu padeda padidinti jų kraujotaką, dėl kurios jie plečiasi.
 2. Tempimas. Šis metodas apima varpos ilgio padidinimą tempiant, tačiau tuo pačiu yra galimybė sumažinti storį.
 3. Jelqing. Technikos esmė primena masažą, o jos efektyvumas pagrįstas panašiu veikimo mechanizmu. Jelqing gali būti atliekamas 3 versijose: sausas, drėgnas, su tepimu.
 4. Masturbacija. Jei vaikino varpos padidinimo tikslas yra 1-2 centimetrai, gelbės reguliarus masturbavimas. Teigiamas poveikis yra susijęs su padidėjusia varpos kraujotaka, kuri yra pagrindas daugumai vyrų orumo pailginimo galimybių.
 5. Kegelio pratimai. Pratimai skirti stiprinti dubens diafragmos raumenis. Pagrindinis tokių pratimų atlikimo uždavinys yra sutelkti ir atpažinti šiuos raumenis. Vyras, norėdamas rasti dubens diafragmos raumenis, turi nueiti į tualetą, kai to nereikia, o šlapinimosi procese pakaitomis sustabdyti ir atnaujinti šį procesą, bandant pajusti šiuo metu įsitempusius raumenis. sustojimo.
 6. Aarono Kemmerio pratybos. Šis autorius išleido specialią knygą, pasakojančią apie tai, kaip padidinti varpą.
 7. Ilgintuvo naudojimas. Namuose galite padidinti varpą naudodami ilgintuvą. Jie yra kelių tipų: vakuuminiai, diržiniai, kilpiniai. Ilgintuvų naudojimas padeda ne tik padidinti varpos plotį ar ilgį, bet ir ištaisyti kreivumą. Šio metodo trūkumas yra tas, kad prietaiso naudojimas yra gana ilgas ir gali užtrukti kelias valandas per dieną. Tačiau poveikis yra labai apčiuopiamas ir ilgalaikis.
 8. Vandens siurblys. Vakuuminio siurblio pailginimo metodo esmė yra skatinti kraujo tekėjimą į varpą. Rezultatas išlieka ramioje varpos būsenoje, tačiau poveikio trukmė yra ne daugiau kaip diena.
 9. Kremai, tepalai, geliai. Kremas ar gelis, turintys trumpalaikį poveikį, tiks kiekvienam - jame yra komponento, dėl kurio padidėja galva ir pati varpa. Renkantis ilgalaikio poveikio tepalą, būtina kreiptis į gydytoją. Jis rekomenduos jums tinkamą kompoziciją.

Kepimo soda

Soda kainuoja centą ir yra parduodama visur, todėl varpos padidinimo galimybės su ja yra veiksmingos ir nebrangios.

 • Norėdami paruošti kompresus, sumaišykite sodą su medumi ir tepkite per visą varpos ilgį (išskyrus galvą).
 • Vonios - jų pagalba pagerėja kraujo tiekimas. Procedūra atliekama prieš seksą, anksčiau pasiekus erekciją.
 • Sodos šveitiklis padeda padidinti varpą ir yra naudingas urologinių ligų profilaktikai. Procedūra atliekama po karšto dušo, po kurio ant varpos tepamas drėkinamasis kremas.
 • Sodos masažas. Alyvuogių aliejus taikomas vyriškam orumui, tada soda ir masažas atliekamas minkšta kempine 5 minutes. Po dviejų minučių kruopščiai nuplaukite.

Liaudies varpos padidinimo priemonės

Tradicinė medicina taip pat siūlo daugybę varpos plėtros receptų. Įvairios žolelės, soda ir bičių produktai puikiai pasitvirtino.

Gamtoje iš tikrųjų mažų narių yra ne daugiau kaip penki%. Todėl neužkabinkite ilgio. Išmokite tinkamai naudotis savo instrumentu, kad moteris neliktų abejinga.